Perkame automobilius
Visa Lietuva
Perkame visų markių automobilius visoje lietuvoje.siuli daužtus,nevaziuojančius ir tvarkingus .

Nors automobilį supirkinėtojams galite parduoti tikrai greitai, tai nebūtinai bus ta pinigų suma, kurios tikėjotės. Tad pirmiausia siūlome sąžiningai įvertinti savo parduodamo automobilio kainą.

Kaip įsivertinti automobilio kainą?

Vienas iš būdų – patikrinti jau egzistuojančius skelbimus internete. Paieškos laukelyje suveskite savo automobilio markę, gamybos metus ir ieškokite tokių pat parduodamų automobilių su panašia komplektacija ir panašiais defektais, jeigu tokių jūsų automobilis turi. Tai padės sužinoti kainų rėžius ir aplamai suprasti kokios pinigų sumos jūsų automobilis yra vertas.

Kaina turi būti tokia, kad dar liktų vietos deryboms, tačiau įvertinus jau dabar parduodamų automobilių kainų rėžius, suma turi būti kažkur tarp tų ribų. Jeigu norėsite automobilį parduoti daug pigiau arba daug brangiau, pasiruoškite tai argumentuoti, nes sulauksite klausimų: galbūt norite parduoti automobilį brangiau, nes ką tik uždėjote naujas, kokybiškas padangas ir išvalėte saloną. Pagalvokite apie visus pranašumus ir trūkumus – tai padės nusistatyti sąžiningą kainą, kurią galėsite apsiginti, jeigu supirkinėtojas pasiūlys mažiau. Kiekvienas atvejis labai individualus, todėl nebijokite derėtis.

Geras pirmasis įspūdis yra svarbus visur – ne išimtis ir parduodant automobilį. Yra dalykų, kuriuos galite padaryti neužtrukdami daug laiko ir neišleisdami daug pinigų. Tie dalykai gali pagerinti pirmą įspūdį apie mašiną ir lemti geresnę jo kainą. Kokie tai dalykai?

Kaip padidinti parduodamo automobilio kainą?

Aišku viena – jūs tikrai nenorite sugaišti daugybės laiko ir pinigų, tačiau nenorite ir praleisti galimybės parduoti automobilį brangiau. Būtent todėl duosime keletą patarimų, kurie padės pakelti jūsų parduodamo automobilio kainą ir padaryti jį patrauklesniu.

Žinoma, jeigu jūs pardavinėjate 20 metų senumo, nebevažiuojančią ir jau 300 tūkst. kilometrų pravažiavusią transporto priemonę, ją padaryti patrauklesne nepadės nei pavaškavimas nei naujos padangos. Tačiau jeigu automobilis dar yra tikrai puikaus stovio, jo nuplovimas ir salono išsiurbimas tikrai gali duoti naudos. Nuvalykite langus iš vidaus, išvėdinkite automobilio saloną. Nuklijuokite lipdukus, nuimkite pakabukus ir iškraustykite visus asmeninius daiktus iš transporto priemonės. Reikėtų skirti tik vieną dieną ar pusdienį automobilio išvalymui ir kelis šimtus eurų, jeigu automobilyje galima sutvarkyti smulkmenas - pakeisti salono lemputes, priklijuoti atsikišusias detales ir pan. Žinoma, daryti didelių investicijų tikrai nereikia ir nebūtų protinga – jau geriau prarasti keliasdešimt eurų nuo pilnos mašinos kainos dėl nusidėvėjusių padangų negu investuoti pinigus naujoms padangoms – tai neatsipirks. Viską darykite protingai ir, jeigu mašina turi trūkumų, kuriems pataisyti reikia daug pinigų – atmeskite šią idėją.

Automobilių supirkimas jums yra naudingas, jeigu jūsų kieme ar garaže stovi fiziniam asmeniui nepatraukli mašina. Pavyzdžiui, turite nevažiuojantį automobilį, kurio sutvarkymas, ko gero, kainuotų daugiau, nei toks pat automobilis.

Kokius automobilius galima parduoti supirkėjams?

Jums šis atsakymas patiks – visus. Supirkėjams galite parduoti visas motorines transporto priemones, kad ir kokio stovio jos bebūtų. Parduokite senas, retro ir vintažines transporto priemones. Taip pat pinigų galite gauti ir už nevažiuojančius automobilius. Pavyzdžiui, fiziniam asmeniui labai sunku parduoti daužtą arba su didele rida automobilį, tačiau tai padaryti be problemų pavyks, jei nuspręsite tokį automobilį parduoti supirkėjams. Jeigu turite anglišką automobilį (kurio vairas yra dešinėje pusėje), jis Lietuvoje tikrai nėra patraukli ir paklausi prekė. Būtent todėl šį automobilį galite parduoti supirkėjams. Tereikia nuodugniai įvertinti mašinos būklę, pastebėti visus defektus ir patalpinti skelbimą Supirkinetojas.lt platformoje. Gausite daugiau nei vieną pasiūlymą, išsirinksite jums patraukliausią ir iškeisite nereikalingą transporto priemonę į pinigus.

Parduok automobilį